Home

Dialekt nehmen Lehrer ester ledecká závod v snowboard Mispend Entscheidung Bürger

Ester Ledecka to chase more Olympic glory in both ski and snowboarding at  Beijing 2022
Ester Ledecka to chase more Olympic glory in both ski and snowboarding at Beijing 2022

Ledecká slaví dvacátou výhru na Světovém poháru, snowboardistka ovládla závod  v Cortině | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká slaví dvacátou výhru na Světovém poháru, snowboardistka ovládla závod v Cortině | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecké se návrat ke snowboardu vydařil. V kvalifikaci byla nejrychlejší |  EuroZprávy.cz
Ledecké se návrat ke snowboardu vydařil. V kvalifikaci byla nejrychlejší | EuroZprávy.cz

Ledecká dnes »» program závodů 2023 a ▶️ live stream | BetArena.cz

Ledecká ovládla závod SP v Cortině, na snowboardu uspěla podvacáté -  iDNES.cz
Ledecká ovládla závod SP v Cortině, na snowboardu uspěla podvacáté - iDNES.cz

Lyže versus snowboard. Ledecká dál doufá v obě mistrovství světa - iDNES.cz

Snowboarding na ZOH 2022 ᐈᐈ program a výsledky ❄️ | BetArena.cz

Ester Ledecka first woman to win gold in two sports at same Winter Olympics

Ledecká se vrací na prkno a pokusí se na MS uspět: Už mi to chybí,  snowboarďačka ve mně pláče | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Ledecká se vrací na prkno a pokusí se na MS uspět: Už mi to chybí, snowboarďačka ve mně pláče | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Skvělá Ledecká! Z lyží skočila na snowboard a vyhrála další závod SP |  iSport.cz
Skvělá Ledecká! Z lyží skočila na snowboard a vyhrála další závod SP | iSport.cz

Ester Ledecká: how did she DO that?!

Ledecká se po roce vrátí k závodění na snowboardu, míří na italské akce -  iDNES.cz
Ledecká se po roce vrátí k závodění na snowboardu, míří na italské akce - iDNES.cz

Ledecká z lyží odskočila na snowboard. Vyhrála závod Světového poháru -  Echo24.cz
Ledecká z lyží odskočila na snowboard. Vyhrála závod Světového poháru - Echo24.cz

Ester Ledecká - zlatá olympijská medailistka | BetArena.cz

Lyže, nebo snowboard? ‚Peníze jsou důležité, ale rozhoduje můj pocit,'  vysvětluje Ledecká volbu závodů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Lyže, nebo snowboard? ‚Peníze jsou důležité, ale rozhoduje můj pocit,' vysvětluje Ledecká volbu závodů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledeckou čeká závod na oblíbeném svahu. Stále ale ještě testuje, na jakém  snowboardu chce jezdit | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledeckou čeká závod na oblíbeném svahu. Stále ale ještě testuje, na jakém snowboardu chce jezdit | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecká znovu vládne lyžím i snowboardu. Vítězstvím přepsala historii -  Deník.cz
Ledecká znovu vládne lyžím i snowboardu. Vítězstvím přepsala historii - Deník.cz

Double Olympic Gold Medalist Ester Ledecka to Race Ski and Snowboard This  Winter | POWDER
Double Olympic Gold Medalist Ester Ledecka to Race Ski and Snowboard This Winter | POWDER

První medaile z Pekingu. Ester Ledecká obhájila zlato v paralelním obřím  slalomu snowboardistek | Hospodářské noviny (HN.cz)
První medaile z Pekingu. Ester Ledecká obhájila zlato v paralelním obřím slalomu snowboardistek | Hospodářské noviny (HN.cz)

Ledecká se téměř po roce chystá na závod na snowboardu - iDNES.cz

Snowboardistka Ledecká vyhrála závod SP v obřím slalomu - Aktuálně.cz

Další triumf! Ester Ledecká vyhrála druhý závod v řadě | Snowboarding

Druhý závod, další medaile. Ledecká obsadila v Pchjongčchangu na Světovém  poháru třetí místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Druhý závod, další medaile. Ledecká obsadila v Pchjongčchangu na Světovém poháru třetí místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Excelentní návrat. Ledecká na snowboardu vyhrála závod v Cortině - Deník.cz

Ledecká se vrátila vítězně na olympijskou trať, v Pchjongčchangu ovládla na  snowboardu závod SP | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká se vrátila vítězně na olympijskou trať, v Pchjongčchangu ovládla na snowboardu závod SP | iROZHLAS - spolehlivé zprávy