Home

Boot Wagen Kreuzung het liga pohárové příčky 2018 Sichern Entdecken Korrektur

Startuje fotbalové jaro, Plzeň jde do něj s nejvyšším náskokem | Soutěže |  FOTBAL.CZ
Startuje fotbalové jaro, Plzeň jde do něj s nejvyšším náskokem | Soutěže | FOTBAL.CZ

Liga podle výsledků 1. poločasů? Vše by bylo jinak, Plzeň až druhá |  iSport.cz
Liga podle výsledků 1. poločasů? Vše by bylo jinak, Plzeň až druhá | iSport.cz

1. fotbalová liga – Sport New

Krmenčík s Kolářem zařídili výhru Plzně 2:0. Liberec v souboji o pohárové  příčky porazil Olomouc 1:0 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Krmenčík s Kolářem zařídili výhru Plzně 2:0. Liberec v souboji o pohárové příčky porazil Olomouc 1:0 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

317 dní fotbalu. Maraton jménem Fortuna liga začíná, ovládne ho Slavia, či  Sparta? | Fotbal | Lidovky.cz
317 dní fotbalu. Maraton jménem Fortuna liga začíná, ovládne ho Slavia, či Sparta? | Fotbal | Lidovky.cz

Slovan se vrací na pohárové příčky díky vítězství nad Baníkem. Tři body  zařídil Breite a Voltr | Fotbal | Sport | Liberecká Drbna - zprávy z  Liberce a Libereckého kraje
Slovan se vrací na pohárové příčky díky vítězství nad Baníkem. Tři body zařídil Breite a Voltr | Fotbal | Sport | Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Fotbalová liga znovu mění název, rok se bude jmenovat po barvách HET -  iDNES.cz
Fotbalová liga znovu mění název, rok se bude jmenovat po barvách HET - iDNES.cz

Ligová matematika: Co je klíčové pro Slavii? Koho se týká sestup? |  iSport.cz
Ligová matematika: Co je klíčové pro Slavii? Koho se týká sestup? | iSport.cz

Deník Sport - Čtěte v nedělním Sportu: - FINÁLE LIGY: Jablonec jde do  Evropy, matná Sparta se protrápila k remíze a je pátá, Slavia už před sebe  nikoho nepustila, Baník chvíli sestupoval,
Deník Sport - Čtěte v nedělním Sportu: - FINÁLE LIGY: Jablonec jde do Evropy, matná Sparta se protrápila k remíze a je pátá, Slavia už před sebe nikoho nepustila, Baník chvíli sestupoval,

Sparta porazila Mladou Boleslav 3:0 při premiéře videorozhodčího | Soutěže  | FOTBAL.CZ
Sparta porazila Mladou Boleslav 3:0 při premiéře videorozhodčího | Soutěže | FOTBAL.CZ

Sparta opět ztratila vedení, remizovala v Teplicích 1:1 a pohárové příčky  se jí vzdalují | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sparta opět ztratila vedení, remizovala v Teplicích 1:1 a pohárové příčky se jí vzdalují | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Slavia uhájila v posledním kole druhou příčku, třetí je Jablonec. Jihlava  podlehla Karviné a sestupuje | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Slavia uhájila v posledním kole druhou příčku, třetí je Jablonec. Jihlava podlehla Karviné a sestupuje | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Jablonec ve formě, Plzeň prohrála, Sparta jen remizovala | Soutěže |  FOTBAL.CZ
Jablonec ve formě, Plzeň prohrála, Sparta jen remizovala | Soutěže | FOTBAL.CZ

FK Mladá Boleslav

FK Teplice – Wikipedie

Historie ligy | 2018 | FORTUNA:LIGA

PŘEHLEDNĚ: Jak se mění fotbalová liga. Formát, pohárové příčky, video -  iDNES.cz
PŘEHLEDNĚ: Jak se mění fotbalová liga. Formát, pohárové příčky, video - iDNES.cz

Tipy a sestavy pro HET ligu: Hvězdy jsou tu! Největší trumf může být Bolek  | iSport.cz
Tipy a sestavy pro HET ligu: Hvězdy jsou tu! Největší trumf může být Bolek | iSport.cz

FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Jablonec - FCSL 2:0

V souboji o pohárové pozice hostíme Olomouc | FK Jablonec

Fotbalová liga jde do finiše. Spartu láká třetí příčka - Pražský deník

Boj o prémie i pohárové příčky. Mistr ligy získá 12 milionů | Fotbal |  Lidovky.cz
Boj o prémie i pohárové příčky. Mistr ligy získá 12 milionů | Fotbal | Lidovky.cz